середа, 1 травня 2019 р.

Хатактеристика ДПА 2019 з математики

Оцінювання атестаційної роботи

Для оцінювання письмової роботи необхідно користуватися критеріями оцінювання затвердженими наказом МОН від 21.08.2013 №1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти».



Оцінювання атестаційних робіт
з математики

Загальна сума балів, нарахованих за правильно виконані учнем завдання, переводиться в оцінку за 12-бальною шкалою оцінювання навчальних досягнень учнів за спеціальними нижче наведеними таблицями.
Кожне завдання першої частини оцінюється в 1 бал, другої – в 2 бали,  третьої частини – в 4-6 балів.
Максимальна сума балів, яку може набрати учень/учениця становить 36 балів;
Зауважте, що:
- у бланку відповідей учень обов’язково фіксує результати виконання завдань першої та другої частини атестаційної роботи.
 Якщо у бланку відповідей вказана правильна відповідь до завдання першої чи другої частини, то за це нараховується 1 чи 2 бали відповідно.
Якщо ж вказана відповідь є неправильною, то бали за таке завдання не нараховуються.
Якщо бланк відповідей не заповнений, то бали також не нараховуються.
Бланк відповідей складається з декількох частин, які передбачають різні способи позначення отриманих результатів. Будь-які виправлення у бланку відповідей недопустимі.
Якщо учень вирішив змінити відповідь до деяких завдань, то правильну відповідь можна зазначити в спеціально відведеному місці, розташованому внизу бланка відповідей. Таке виправлення не веде до втрати балів.
Якщо у бланку відповідей відповідь на завдання відсутня, закреслена, підчищена або виправлена, учню за це завдання виставляється 0 балів.



Немає коментарів:

Дописати коментар